Trener Broni: Wygraliśmy zasłużenie, jestem zadowolony z gry zespołu

W meczu 24. kolejki piłkarskiej III ligi Broń Radom wygrała 3:0 z Nerem Poddębice. Szkoleniowcy obu ekip: Dariusz Różański (Broń) i Tomasz Muchiński byli zgodni, że radomianie zwyciężyli zasłużenie
Powiedzieli po meczu w Radomiu

Dariusz Różański, trener Broni

- Jestem zadowolony z gry mojego zespołu i z wyniku. Uważam, że wygraliśmy zasłużenie. To cieszy tym bardziej, że przeżywaliśmy ostatnio trudne chwile. Powiedziałem moim zawodnikom na przedmeczowej odprawie, że przeciwnik nie położy się na boisku. Będzie walczył, a my musimy się temu przeciwstawić. Zagraliśmy dobrze, choć trochę szwankowała skuteczność. na pewno na treningach będziemy musieli nad tym popracować.

Tomasz Muchiński, trener Neru

- Gratuluje Broni zasłużonego zwycięstwa. Chcieliśmy się w Radomiu postawić gospodarzom, ale to się nie udało. Wynika to z faktu, że mamy od Broni słabszy zespół. Do przerwy nasz gra wyglądała jeszcze w miarę nieźle. Po zmianie stron próbowaliśmy zagrać agresywnie. Tymczasem dostaliśmy gole po stałych fragmentach i to przy wybitnym udziale moich podopiecznych. Broń nas wypunktowała i tyle.