Zapaśnicy Olimpijczyka na podium prestiżowych zawodów. Cztery medale radomian

Międzynarodowe mistrzostwa Polski juniorów (do lat 20) w zapasach stylu klasycznego odbyły się w Kostrzynie nad Odrą. W zawodach z powodzeniem rywalizowali zawodnicy Radomskiego Centrum Szkolenia Zapaśniczego ?Olimpijczyk?
Radomianie wywalczyli cztery medale, w tym dwa z najcenniejszego kruszcu. W wadze 50 kilogramów triumfował Grzegorz Majkut. W finale radomianin pokonał Piotra Burcona. Z kolei w kategorii 55 kg. bezkonkurencyjny okazał się Jakub Ściegliński. W walce o tytuł pokonał reprezentanta Białorusi. Dwa medale zapaśnicy Olimpijczyka wywalczyli w najcięższej kategorii (120 kg.). Srebro przypadło Mateuszowi Karacińskiemu, zaś na najniższym stopniu podium stanął Rafał Płowiec.

W klasyfikacji zespołowej wygrała Białoruś, zaś Olimpijczyk zajął drugie miejsce. Dla juniorów radomskiego klubu udział w tych zawodach był ostatnim sprawdzianem przed mistrzostwami Polski, które w dniach od 22 do 23 kwietnia odbędą się w Pabianicach.