Porażka Stali Rzeszów z Motorem Lublin. Baraż się oddala [BRAMKI]

W sobotę zespół Stali Rzeszów przegrał na stadionie miejskim z Motorem Lublin 1:2. Biało-niebiescy do lidera III ligi grupy lubelsko-podkarpackiej tracą już dziewięć punktów.

Chcesz wiedzieć wszystko o Stali Rzeszów? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL

Stal Rzeszów do 75. minuty meczu z Motorem Lublin kontrolowała wydarzenia na boisko. W 49. minucie prowadzenie gospodarzom dał gol Piotra Prędoty. Eks zawodnik Motoru wykorzystał dośrodkowanie Łukasza Szczoczarza i celną główką trafił do siatki rywali.

Kwadrans przed końcem rozpoczął się koszmar Stali. Najpierw do siatki biało-niebieskich trafił Filip Drozd.

Cztery minuty później było już 2:1 dla Motoru. Tym razem Dawida Kaszubę pokonał Marcin Michota.

Po sobotniej porażce pierwsze miejsce i gra w barażu o II ligę znacząco oddaliły się od Stali. Rzeszowianie do Motoru tracą już dziewięć punktów. Do zakończenia sezonu zostało jedenaście kolejek.