III liga: zabójcze 20 minut rezerw Korony, kolejna wpadka KSZO

Aspirujący do awansu do drugiej ligi piłkarze KSZO Ostrowiec nie potrafią wygrać trzeciego z rzędu spotkania na własnym boisku.
Tym razem podopieczni Tadeusza Krawca przegrali z rezerwami Wisły Kraków. Po spotkaniu mieli jednak dużo pretensji do prowadzącego zawody Mateusza Kowalskiego. Ich zdaniem nie podyktował ewidentnego rzutu karnego za faul na Adrianie Gębalskim, mocno problematyczna była także "jedenastka" dla "Białej Gwiazdy". Gospodarze kończyli mecz w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Mateusza Mąki.

Aż do 70 minuty rezerwy Korony (tym razem bez wzmocnień z pierwszego zespołu) nie potrafiły znaleźć sposobu na obronę przedostatniej w tabeli Wolanii. W ciągu dwudziestu minut zdobyli jednak trzy gole, zadanie ułatwiła czerwona kartka dla zawodnika gości Konrada Wołoszyna.

Wyniki 22. kolejki:

KSZO 1929 Ostrowiec Św. - Wisła II Kraków 0:2 (0:0): Drzazga (68.), Bałaszow (90.-karny)

Garbarnia Kraków - Spartakus Daleszyce 2:1 (1:0): Stokłosa (25.), Nowak (89.) - Blicharski (64.)

Wisła Sandomierz - Podhale Nowy Targ 0:1 (0:1): Jaworskyj (33.)

Sparta Kazimierza Wielka - Soła Oświęcim 0:1 (0:1): Wadas (10.)

Cracovia II - Łysica Bodzentyn 1:0 (1:0): Wdowiak (25.)

Czarni Połaniec - Beskid Andrychów 4:0 (1:0): Wolan dwie (80. 84.), Krępa (9.), Ryguła (68.)

Wolania Wola Rzędzińska - Korona II Kielce 0:3 (0:0): Laskowski dwie (70., 87.), Paprocki (90.)

Hutnik Kraków - Unia Tarnów 0:1 (0:1): Drozdowicz (37.)