Najpierw liga, potem puchar. MKS Selgros powoli finiszuje

Pracowite dni czekają piłkarki ręczne MKS Selgros. Mistrzynie Polski muszą łączyć walkę o 19. w historii lubelskiego klubu tytuł mistrza kraju z występem w Final Four Pucharu Polski.
Najpierw jednak czeka zespół trener Sabiny Włodek liga, a konkretnie ćwierćfinałowe spotkanie rewanżowe z Piotrcovią Piotrków Trybunalski. Odbędzie się ono w niedzielę 10 kwietnia o godz. 18 w hali Globus. Pierwszy mecz lublinianki wygrały jedną bramką, więc u siebie do awansu do puli medalowej wystarczy im remis. Można już kupować bilety na to spotkanie. Wejściówki są do nabycia w siedzibie klubu, która się mieści w hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego (codziennie do piątku w godz. 8.30 - 16) oraz za pośrednictwem internetu pod linkiem: http://ticketik.pl/#!/Wydarzenie/241

Natomiast rywalizacja o Puchar Polski odbędzie się w dniach 16-17 kwietnia w Lubinie. W turnieju zagrają MKS Selgros, Pogoń Baltica Szczecin, Vistal Gdynia (obrońca tego trofeum) i gospodynie czyli Mertaco Zagłębie Lubin. W sobotę o godz. 16 MKS Selgros zmierzy się z Vistalem, a o godz. 18.30 Pogoń Baltica zagra z Mertaco Zagłębiem. Przegrani z tych par spotkają się w niedzielę o godz. 15.30 w meczu o trzecie miejsce, a zwycięzcy o godz. 18 rozegrają finał, który będzie transmitowany przez Polsat Sport.

DYSKUTUJ Z NAMI O LUBELSKIM SPORCIE NA FACEBOOKU