Bilety na Final Four Ligi Mistrzów wciąż w sprzedaży

Jeszcze ok. 2 tys. biletów na Final Four siatkarzy można kupić za pośrednictwem strony kupbilet.pl. Turniej odbędzie się 16 i 17 kwietnia w Krakowie, a zagrają w nim cztery najlepsze drużyny Europy, w tym Asseco Resovia.

Chcesz wiedzieć wszystko o Asseco Resovii? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLOprócz mistrzów Polski, którzy są gospodarzami imprezy, w turnieju udział wezmą obrońcy tytułu rosyjski Zenit Kazań oraz włoskie Cucine Lube Civitanova i Trentino Diatec. W jednym miejscu zbierze się wiele gwiazd światowej siatkówki. Kibice mogą jeszcze na żywo zobaczyć cztery mecze tego turnieju.

W dwóch pierwszych etapach sprzedaży kibice wykupili ponad 11 tys. biletów. Reszta była zarezerwowana dla fanów drużyn przyjezdnych, którzy jednak nie wykorzystali przysługującej jej puli. A to oznacza, że w Krakowie dominować będą kibice Asseco Resovii. Niewykorzystane bilety przez Włochów i Rosjan znów trafiły do sprzedaży i w tej chwili jest ich dostępnych nieco ponad 2 tys. - Zachęcamy kibiców do ich zakupu. Zapowiada się wspaniały turniej, z mocną obsadą. My, jako organizatorzy przewidujemy też szereg atrakcji dodatkowych. To będzie prawdziwe święto siatkówki - mówi Katarzyna Zięba, oficer prasowy Asseco Resovii.

Sprzedać biletów odbywa się za pośrednictwem strony kupbilet.pl. Za wejściówki, które obowiązują na dwa dni, trzeba zapłacić od 160 do 280 zł, w zależności od sektora.