Sporo atrakcji na sobotni turniej Speedway Best Pairs

Wielkimi krokami zbliża się inauguracja Speedway Best Pairs Cup. Już 2 kwietnia w Toruniu po raz pierwszy w sezonie, na torze spotkają się największe gwiazdy żużla. Pojedynek najlepszych par będzie zwieńczeniem sobotniego dnia, który będzie obfitował w wiele atrakcji dla kibiców.
Kasy biletowe zostaną otwarte w dniu turnieju już o 10.00. Będzie w nich można zakupić między innymi programy zawodów, w których kibice znajdą wiele ciekawych wywiadów, analiz oraz zdjęć.

O godzinie 12.00 w Centrum Handlowym Plaza kibice będą mogli wziąć udział w akcji "Wstęp do Speedway Best Pairs". Z fanami spotkają się członkowie City Team! Kai Huckenbeck, Tobias Busch i Tobias Kroner będą rozdawać autografy, można będzie też zrobić sobie z nimi zdjęcie. Każdy będzie mógł również "rzutem na taśmę" zdobyć bilety na toruńskie zawody uczestnicząc w "grze miejskiej". By je uzyskać trzeba będzie zrobić sobie wspólną fotografię z zawodnikami (oraz zdobyć pocztówki z autografem) i dziewczynami - podprowadzającymi, które czekać będą w poszczególnych punktach na terenie CH Plaza (zlokalizowanymi na mapce dostępnej u żużlowców).

10 pierwszych osób, które zrobi sobie "selfie" z każdą z dziewczyn i City Teamem (oraz odbierze autografy), a także oznaczy profil SBP oraz CH Plaza na Facebooku, zdobędzie podwójną wejściówkę na sobotnie zawody Speedway Best Pairs!

Od godziny 14.00 obok MotoAreny (na parkingu za I łukiem) ruszy "Miasteczko Kibiców", w którym na wszystkich fanów czekać będzie mnóstwo niespodzianek i konkursów. Zgromadzeni kibice będą mogli zebrać autografy od największych gwiazd żużla oraz zrobić sobie z nimi zdjęcia. Świetną okazję do tego będą mieli podczas specjalnej sesji autografowej, którą przygotowała firma Monster!

To nie wszystko! Do Torunia, specjalnie z okazji zawodów Speedway Best Pairs przyjedzie najnowsza ciężarówka Monstera, która z pewnością będzie cieszyła się wielki zainteresowaniem.

- Dla kibiców przygotowujemy jak zwykle darmowe Monster Energy Drinki, aby kibice żużla poznali nasze produkty. By być bliżej fanów, organizujemy też sesje autografowe. Poza tym, do Torunia przyjedzie nasza nowa, dotąd nie prezentowana ciężarówka, która powinna być sporą atrakcją. Jestem też przekonany, że nasze Monster Girls mają w zanadrzu kilka niespodzianek. - mówi Joe Parsons, Monster Energy Team

W sobotę będzie można podziwiać także specjalną wystawę zatytułowaną "Speedway Nostalgia". Wystawione będą tam motocykle z minionych lat, na których ścigały się legendy żużla.

Organizatorzy nie zapomnieli także o najmłodszych kibicach speedwaya. Otóż firma" Hocki Klocki małe psoty" przygotowała dmuchaną zjeżdżalnię, zamek z piłkami, puzzle XXL. Ponadto będzie można podziwiać ogromne bańki mydlane, modelowanie z balonów oraz pomalować sobie twarz. Organizatorzy zapewnili również zabawy muzyczno plastyczne z nagrodami.

Następnie przyjdzie czas na żużlowe emocje. Najlepsze żużlowe pary powalczą łokieć w łokieć o pierwsze punkty do klasyfikacji generalnej tegorocznego cyklu!Oficjalna lista startowa Speedway Best Pairs Cup: 1. Niels Kristian Iversen, 2. Martin Vaculik, 15. Patryk Dudek, 3. Artem Laguta, 4. Antonio Lindbaeck, 16. Grigorij Laguta, 5. Kai Huckenbeck, 6. Tobias Kroner, 17. Tobias Busch, 7. Emil Sayfutdinov, 8. Bartosz Zmarzlik, 18. Tobiasz Musielak, 9. Martin Smolinski, 10. Nicki Pedersen, 19. Renat Gafurow, 11. Piotr Protasiewicz, 12. Grzegorz Zengota, 20. Janusz Kołodziej, 13. Greg Hancock, 14. Chris Holder, 21. Paweł Przedpełski