Na Płockim Balu Mistrzów Sportu będzie zbiórka pieniędzy dla Franka

Aukcja charytatywna dla dziewięciomiesięcznego Franka to kolejny punkt programu, który ogłosiła fundacja Towarzystwo Sportowe. Od dziś, czwartku można kupować ostatnie bilety na Płocki Bal Mistrzów Sportu. W sprzedaży jest 10 podwójnych zaproszeń.
Są one do nabycia w Hotelu Starzyńskim, wszelkie informacje pod nr tel. 24 366 02 00. Cena: 449 zł od pary.

Płocki Bal Mistrzów Sportu rozpocznie się w sobotę (2 kwietnia) o godz. 19 w Hotelu Starzyński. - Towarzystwo Sportowe zostało powołane w celu wspierania młodych talentów i propagowania zdrowego trybu życia wśród dzieci i młodzieży. Jak tylko usłyszeliśmy historię małego Franka [chłopiec walczy z nowotworem oczu - red] nie mieliśmy wątpliwości, że chcemy pomóc - mówi Tomasz Marzec, prezes Towarzystwa Sportowego.

Organizatorzy balu postanowili zebrać cenne pamiątki i wystawić na licytację podczas Płockiego Balu Mistrzów Sportu. Dochód z licytacji zostanie przekazany na operację chłopca.

Co znajdzie się na licytacji? M.in. gadżety z autografami piłkarzy nożnych Wisły Płock, piłkarzy ręcznych, siatkarza Marcina Możdżonka, zawodnika MMA Mariusza Pudzianowskiego czy tenisisty stołowego Daniela Góraka. Będzie też można wylicytować kurtkę przekazaną przez organizatora Drift Masters GP.

Podczas Płockiego Balu Mistrzów Sportu poznamy wyniki głosowania w plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera 2015 Roku (organizatorami są Gazeta Wyborcza Płock, Tygodnik Płocki oraz Polskie Radio RDC) oraz Najlepszego Sportowca i Trenera 2015 Roku wybranych decyzją kapituły.

Po ogłoszeniu wyników odbędzie się część artystyczna. Wystąpią: Gosia Andrzejewicz, grupa Shadow. W programie jest również wybór króla i królowej balu.

Organizatorem tegorocznego Płockiego Balu Mistrzów Sportu jest Towarzystwo Sportowe. Partnerami: Miasto Płock, Hotel Starzyński, City Spa Clinic, Suez, Sushi Kushi, Hotel Dębowa Góra i Kasztelan.

Uwaga! Transmisję z gali będzie można obejrzeć na żywo na stronie towarzystwosportowe.pl