Centralna Liga Juniorów. Lech Poznań zremisował z Lechią Gdańsk i prowadzi

Remis 0:0 z Lechią w Gdańsku pozwolił młodym piłkarzom Lecha Poznań utrzymać pozycję lidera rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów. Kolejorz wypredza Pogoń Szczecin
Piłkarze Pogoni Szczecin zagrają w czwartek mecz na szczycie z Zagłębiem Lubin - to starcie drugiej i trzeciej drużyny tabeli rozgrywek grupy zachodniej Centralnej Ligi Juniorów. Na czele jest Lech Poznań, któremu nikt nie zagraża. Kolejorz ma cztery punkty przewagi nad portowcami i dwanaście nad Zagłębiem Lubin.

Drugi wielkopolski reprezentant w tej grupie, Warta Poznań zagra w piątek o godz. 15 z Arką Nowa Sól. Warciarze zajmują jedenaste miejsce, czyli poza strefą spadku, która tworzą Gwarek Zabrze, Pomologia Prószków, Zawisza Bydgoszcz i właśnie Arka Nowa Sól.

W grupie wschodniej, z którą w play-off rywalizować będą najlepsze zespoły grupy zachodniej, prowadzi Jagiellonia Białystok o pięć punktów przed Legią Warszawa. Lechowi zatem grozi kolejne starcie z legionistami w tym sezonie.

Zdjęcie Hasbro Monopoly Lech Poznań Fc 024983 Zdjęcie PUMA DOMOWA Koszulka Meczowa LECH POZNAŃ 741038-02 Zdjęcie Lech Poznań Sztuczki i triki piłkarzy
Hasbro Monopoly Lech Poznań... PUMA DOMOWA Koszulka Meczow... Lech Poznań Sztuczki i trik...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info