Nowa fala Towarzystwa Pływackiego na podium w Nowej Rudzie

Z udziałem 215 zawodniczek i zawodników z 20 klubów rozegrano w Nowej Rudzie Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 12-13 lat. Bardzo dobrze wypadli młodzi pływacy Towarzystwa Pływackiego (dawniej Korner) Zielona Góra.
W klasyfikacji drużynowej zielonogórski klub zwyciężył wśród 13-latków, a w kategorii wiekowej 12 lat zajął drugie miejsce, wyprzedzony tylko przez Juvenię Wrocław.

Zielonogórzanie w pierwszych ósemkach zawodów w Nowej Rudzie:

13 lat

1. miejsce - Martyna Frąckiewicz - 100 m motylkowym 1.13,97

2. miejsce - Marek Kowalski - 100 m grzbietowym 1.14,31

3. miejsce - Aleksandra Turkowska - 200 m klasycznym 3.07,10

3. miejsce - Kacper Dolata - 100 m grzbietowym 1.15,08

3. miejsce - sztafeta I - 4 x 50 m zmiennym 2.16,12

3. miejsce - Wojciech Swiekatowski - 200 m klasycznym 2.55,27

4. miejsce - Wojciech Swiekatowski - 100 m motylkowym 1.15,96

4. miejsce - Krystian Kempa - 200 m grzbietowym 2.37,50

4. miejsce - Martyna Frąckiewicz - 100 m grzbietowym 1.18,43

4. miejsce - sztafeta I - 4 x 50 m dowolnym 2.01,61

5. miejsce - Aleksandra Turkowska - 100 m klasycznym 1.27,31

5. miejsce - Wojciech Swiekatowski - 100 m klasycznym 1.21,57

5. miejsce - Anna Sawicka - 200 m grzbietowym 2.44,28

5. miejsce - Oliwia Skiba - 100 m dowolnym 1.08,17

5. miejsce - Kacper Dolata - 200 m grzbietowym 2.40,25

5. miejsce - sztafeta II - 4 x 50 m zmiennym 2.18,80

5. miejsce - Anna Sawicka - 100 m grzbietowym 1.18,52

5. miejsce - Wojciech Swiekatowski - 200 m zmiennym 2.38,59

6. miejsce - Kamil Wojda - 100 m klasycznym 1.21,58

6. miejsce - Kamil Wojda - 200 m klasycznym 3.00,01

6. miejsce - Aleksandra Turkowska - 100 m motylkowym 1.19,72

7. miejsce - Krystian Sokołowski - 400 m dowolnym 5.06,50

7. miejsce - Anna Zgaińska - 200 m klasycznym 3.15,36

8. miejsce - Oliwia Skiba - 400 m dowolnym 5.18,50

8. miejsce - Krystian Sokołowski - 100 m dowolnym 1.06,85

8. miejsce - Martyna Frąckiewicz - 200 m zmiennym 2.47,45

8. miejsce - sztafeta II - 4 x 50 m dowolnym 2.04,99

12 lat

1. miejsce - Tomasz Buczkowski - 100 m klasycznym 1.23,54

1. miejsce - Tomasz Buczkowski - 200 m grzbietowym 2.40,72

1. miejsce - Hubert Wieraszka - 400 m dowolnym 5.07,21

1. miejsce - Tomasz Buczkowski - 200 m klasycznym2.59,11

1. miejsce - Michał Pruszyński - 100 m grzbietowym 1.18,48

1. miejsce - Tomasz Buczkowski - 200 m zmienny 2.42,13

2. miejsce - Martyna Sienkiewicz - 100 m klasycznym 1.24,13

2. miejsce - Martyna Sienkiewicz - 200 m grzbietowym 2.36,08

2. miejsce - Michał Pruszyński - 200 m grzbietowym 2.43.04

2. miejsce - sztafeta I - 4 x 50 m dowolnym 2.04,63

2. miejsce - Hubert Wieraszka - 100 m dowolnym 1.08,72

2. miejsce - Martyna Sienkiewicz - 200 m zmiennym 2.44,58

2. miejsce - sztafeta I - 4 x 50 m zmiennym 2.19,42

3. miejsce - Oliwia Grzegorczyn - 100 m motylkowym 1.27,20

3. miejsce - Michał Pruszyński - 400 m dowolnym 5.22,84

3. miejsce - Martyna Sienkiewicz - 100 m grzbietowym 1.14,72

3. miejsce - Hubert Wieraszka - 100 m grzbietowym 1.21,16

4. miejsce - Wojciech Pieńkowski - 100 m motylkowym 1.24,42

6. miejsce - Hubert Hrechorecki - 100 m klasycznym 1.35,20

6. miejsce - Hubert Hrechorecki - 200 m klasycznym 3.22,79

8. miejsce - Oliwia Grzegorczyn - 200 m zmiennym 3.02,51

8. miejsce - Hubert Hrechorecki - 200 m zmiennym 2.58,63

8. miejsce - sztafeta II - 4 x 50 m zmiennym 2.41,26.