Zostały jeszcze ostatnie bilety na mecz Polska - Serbia. Znów pełne trybuny w Poznaniu?!

PZPN informuje, że w sprzedaży zostały jeszcze ostatnie bilety na środowy towarzyski mecz reprezentacji Polski z Serbią na stadionie przy ulicy Bułgarskiej w Poznaniu.
Dostępne w sprzedaży są jeszcze bilety na wszystkie cztery trybuny poznańskiego stadionu. Najwięcej wolnych miejsc - po ok. 2 tysiące - zostało w Kotle i na IV trybunie. Na trybunach położonych na prostych zostało kilkaset sztuk wejściówek. W sumie w sprzedaży na środowy mecz pozostało już tylko niespełna 5 tys. biletów na środowy mecz.

To oznacza, że na meczu Polska - Serbia w Poznaniu poznański stadion po raz drugi w ciągu ostatnich dni może się wypełnić. Sobotni szlagier ekstraklasy Lecha z Legią Warszawa obejrzało komplet ponad 41 tys. widzów. Na środowym meczu przygotowującej się do Euro 2016 reprezentacji Polski wynik frekwencji może być zbliżony.

Bilety można kupować tylko za pomocą platformy internetowej kupbilet.pl. Najtańsze wejściówki (po 50 złotych) zostały już sprzedane. Pozostały bilety kategorii II w cenie 70 złotych (górne trybuny Kotła i IV trybuny) oraz bilety kategorii I (trybuny na prostych), które kosztują 90 złotych.

Mecz Polska - Serbia w Poznaniu w środę o godz. 20:45.