Katarzyna Ślifirczyk zdobyła dwa brązowe medale mistrzostw Polski

Najlepsi w kraju tenisiści stołowi walczyli w Wałbrzychu w 84. Indywidualnych Mistrzostwach Polski Seniorów. W turnieju dobrze spisała się reprezentantka AZS-u AJD Częstochowa Katarzyna Ślifirczyk, która zdobyła dwa brązowe medale.

Katarzyna Ślifirczyk stanęła na podium grając w deblowej parze z Roksaną Załomską (MKTS Polkowice) oraz z Bogusławem Koszykiem (Warta Kostrzyn nad Odrą) w grze mieszanej.

Zdaniem prezesa AZS-u AJD Wiesława Pięty sukcesy Ślifirczyk mają podwójną wartość. - Podczas mistrzostw nasza zawodniczka walczyła także z przewlekłą kontuzja kręgosłupa - tłumaczy szef akademickiego klubu.

Katarzyna Ślifirczyk dla AZS AJD zdobyła już trzy medale mistrzostw Polski. W całej historii występów akademików na MP były to medale nr 33 i 34. W Wałbrzychu cenny sukces odniosła również studentka Akademii im. Jana Długosza Klaudia Kusińska, która wywalczyła brązowy medal w grze indywidualnej.