Koniec biletów na mecz Lech Poznań - Legia Warszawa. Szlagier ekstraklasy obejrzy ponad 40 tys. kibiców!

Na niespełna tydzień przed meczem Lecha Poznań z Legią Warszawa nie ma już biletów na to szlagierowe spotkanie ekstraklasy! Ostatnie wejściówki zostały sprzedane w poniedziałek wczesnym popołudniem.
Bilety na prestiżowy mecz Lecha Poznań z Legią Warszawa cieszyły się ogromną popularnością od początku ich sprzedaży. Wejściówki sprzedawały się w tempie nawet tysiąca sztuk na godzinę! W efekcie w weekend pozostało do kupienia już tylko kilkaset ostatnich sztuk na miejscach z najgorszą widocznością na stadionie. Rozeszły się jednak i te bilety, a sprzedaż została zakończona w poniedziałek wczesnym popołudniem, czyli pięć dni przed meczem.

Istnieje jeszcze szansa, że pojedyncze sztuki wejściówek będą pojawiały się w systemie sprzedaży. Stanie się tak jeśli nie zostaną wykupione bilety zarezerwowane lub któryś ze sponsorów poznańskiego klubu zwróci swoją pulę. - Będziemy o tym informowali - mówi rzecznik Lecha, Łukasz Borowicz.

Bez względu jednak na to starcie mistrza z wicemistrzem Polski na stadionie przy Bułgarskiej w Poznaniu obejrzy komplet ponad 41 tys. widzów. Mecz Lecha z Legią w sobotę o godz. 20:30 w stolicy Wielkopolski.