Zostały ostatnie bilety na mecz Lecha Poznań z Legią Warszawa. Będzie komplet!

Już tylko niespełna 1700 biletów zostało w sprzedaży na szlagierowy mecz Lecha Poznań z Legią Warszawa, 19 marca na stadionie przy Bułgarskiej.
Od momentu uruchomienia sprzedaży biletów na mecz Lecha Poznań z Legią Warszawa wejściówki rozchodziły się jak świeże bułeczki. Poznański klub sprzedawał średnio tysiąc biletów na godzinę!. W efekcie już we wtorek wyprzedana była połowa stadionu.

W piątkowy poranek klub poinformował, że w sprzedaży pozostało dokładnie 1698 sztuk wejściówek. Wszystko wskazuje więc na to, że po raz drugi w tym sezonie stadion Lecha wypełni się do ostatniego miejsca. Nie ma już w ogóle biletów na IV trybunę (Białasa), w "Kotle" pozostało zaledwie 60 miejsc na najwyższej kondygnacji, a pojedyncze sztuki biletów można kupić na parter trybun na prostych, czyli Anioły i Czapczyka. Największy wybór pozostał na najwyżej położonych sektorach tych dwóch trybun.

Ceny wejściówek na to spotkanie wahają się między 60 a 90 złotych. Za bilety na sektory za bramkami trzeba zapłacić właśnie 60 złotych (ulgowy 48), z kolei miejsce wzdłuż boiska kosztuje 90 złotych (ulgowy 72). Dzieci do lat 13. wejdą na stadion za 10 zł, a te w wieku 5 lat i młodsze mogą pojawić się na Inea Stadionie za darmo.

Zakupu biletu można dokonać za pośrednictwem strony www.bilety.lechpoznan.pl, w kasach stadionu przy ulicy Bułgarskiej, w punktach partnerskich Lecha (m.in. salony STS i saloniki Kolporter) oraz przez aplikację mobliną "Lech Bilety". Do zakupu nie potrzeba Karty Kibica - szczegóły, pytania i odpowiedzi TUTAJ .

Mecz Lecha Poznań z Legią Warszawa odbędzie 19 marca o godzinie 20.30.