Na speedrowerowym torze widać już wiosnę

Speedrowerzyści Lwów Unimot rozpoczęli już przygotowania do nowego sezonu w ekstralidze. - W ubiegłym tygodniu wyjechaliśmy też na tor - mówi prezes Lwów Unimot Janusz Danek.
Częstochowska drużyna miała bardzo udany 2015 rok. Zdobyła wicemistrzostwo Polski w ekstralidze, a także wiele innych medali w IMP, DPP i IPP. Zawodnicy Lwów Unimot przywieźli też medale z mistrzostw Świata.

Sezon 2016 ma być równie udany. Dlatego sztab szkoleniowy i zawodnicy przygotowują się w hali, a jeśli jest okazja to także na torze. - Taka okazja nadarzyła się w miniony czwartek - mówi prezes Lwów Unimot Janusz Danek. - Na naszym torze czuć było wiosnę i postanowiliśmy to wykorzystać. Po raz pierwszy w tym roku wyjechaliśmy na tor i odbyliśmy trening. Mam nadzieję, że z dnia na dzień pogoda będzie coraz lepsza i będzie więcej okazji do jazdy na torze.

Prezes Danek podkreśla, że klub w 2016 roku chce nadal odnosić sukcesy. - Apetyt rośnie w miarę jedzenia - dodaje Danek. - Mamy swoje plany i ambicje na ten nadchodzący sezon. Musimy się do niego dobrze przygotować. Będziemy walczyć o kolejne medale dla Częstochowy.