Niedźwiedź wraca do zdrowia. Może być gotowa na play-offy

Przed reprezentacją polskich piłkarek ręcznych kolejne wyzwania - biało-czerwone walczą w eliminacjach do mistrzostw Europy, a także czeka je wkrótce turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro. Niestety nie może wesprzeć koleżanek Iwona Niedźwiedź.
Rozgrywająca kadry narodowej i MKS Selgros z przeszła zabieg kontuzjowanej ręki jest wyłączona z gry. Ostatnio powiało jednak optymizmem i istnieje szansa na szybszy niż początkowo zakładano powrót Niedźwiedź do gry. - W miniony weekend lekarze usunęli z ręki zawodniczki specjalne druty, które pomogły w rekonstrukcji ścięgien w jej nadgarstku. Zawodniczka będzie powoli wracać do normalnych treningów i niewykluczone, że zobaczymy ją na parkiecie w pierwszych meczach fazy  play-off - podaje biuro prasowe lubelskiego klubu.

Do rozpoczęcia tej fazy rozgrywek pozostało jeszcze trochę czasu. Pierwszy mecz zespół trener Sabiny Włodek rozegra 2 kwietnia, kiedy to zmierzy się w Piotrkowie Trybunalskim z Piotrcovią. Rewanż odbędzie się 10 kwietnia w lubelskiej hali na Globusie. Zwycięzca tego dwumeczu spotka się w półfinale mistrzostw Polski z wygranym z pary Start Elbląg - Energa AZS Koszalin.

DYSKUTUJ Z NAMI O LUBELSKIM SPORCIE NA FACEBOOKU