Termalica Bruk-Bet o krok od ósemki. Tak wygrała z Górnikiem Łęczna [WIDEO]

Beniaminek z Niecieczy wygrał 2:1 z Górnikiem Łęczna i awansował na dziewiąte miejsce w tabeli ekstraklasy. Klubowa telewizja Termaliki przygotowała film z kulisami wygranej w Łęcznej.
Facebook? » | A może Twitter? »


W pięciu wiosennych meczach niecieczanie zdobyli osiem punktów. Dzięki temu awansowali na dziewiąte miejsce. Mają tyle samo oczek co ósma Lechia Gdańsk. - Jesteśmy bardzo szczęśliwi. Wygraliśmy w Łęcznej, gdzie niejedna drużyna pogubiła punkty. Ten mecz zakończył maraton, który mieliśmy w ostatnim czasie. W ciągu sześciu dni rozegraliśmy trzy spotkania. Nie wiedzieliśmy, jak taką dawkę wytrzymają nasze organizmy. Okazało się, że bardzo dobrze - mówi Dariusz Jarecki, obrońca Termaliki.

Jednym z bohaterów spotkania był jego partner z defensywy. W meczu z Górnikiem Dawid Sołdecki strzelił trzeciego gola w sezonie.

- Dla mnie to był mecz z podtekstem. Bardzo zależało mi na dobrym występie. W przeszłości grałem w Łęcznej. Mam tam dużo znajomych. Dopingowała mnie rodzina. Cieszę się, że się udało. Strzeliłem bramkę, a drużyna wygrała - zaznacza stoper.

Poniżej film z kulisami zwycięstwa Termaliki.