SP 32 z Białegostoku najlepszą szkołą narciarską w Polsce

Hanna Popko zdobyła trzy medale. SP 32 z Białegostoku była najlepsza w ogólnej klasyfikacji. Zawodnicy z Białegostoku świetnie spisali się w ogólnopolskich igrzyskach i gimnazjadzie młodzieży szkolnej w biegach narciarskich

BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

Młodzi narciarze przez trzy dni rywalizowali na zawodach zorganizowanych w Białce Tatrzańskiej. W imprezie wystartowało ponad 320 dziewcząt i chłopców z 38 gimnazjów i 46 szkół podstawowych. Na tych zawodach świetnie spisała się Hanna Popko. Uczennica SP 32 z Białegostoku zdobyła trzy medale. Podopieczna trenera Adama Roszkowskiego złoto wywalczyła w rywalizacji na 3 km stylem dowolnym, a srebro w biegu na 3 km stylem klasycznym. Ponadto Popko wraz z koleżankami zajęła pierwsze miejsce w rywalizacji sztafet. Oprócz Popko w drużynie pobiegły: Katarzyna Wilczewska, Gabriela Brak, Kamila Ramotowska. Chłopcy z SP 32 również zdobyli złoto w biegu sztafetowym. Byli to: Michał Mantiuk, Emanuel Sosnowski, Jonasz Bakun, Paweł Żynel.