Sport.pl

Już połowa stadionu zajęta na mecz Lecha Poznań z Legią Warszawa. Szykuje się komplet na hicie ekstraklasy!

Już ponad 22 tysiące kibiców jest uprawnionych do oglądania meczu Lecha Poznań z Legią Warszawa, który odbędzie się 19 marca na stadionie przy Bułgarskiej. Po uruchomieniu sprzedaży otwartej poznański klub sprzedawał blisko tysiąc biletów na godzinę!
Marcowe starcie Lecha Poznań z Legią Warszawa już dziś elektryzuje kibiców. Lider przyjedzie na boisko mistrza Polski głodny rewanżu, bo w rundzie jesiennej to lechici byli górą. Jedyną bramkę w tamtym spotkaniu zdobył dla "Kolejorza" Kasper Hamalainen, który zimą w atmosferze skandalu podpisał kontrakt właśnie z klubem ze stolicy.

Nic dziwnego, że atmosfera tego pojedynku przekłada się na sprzedaż biletów. W poniedziałek wieczorem Lech poinformował, że liczba uprawnionych do wejścia na stadion 19 marca wynosi już ponad 22 tysiące. Kibice poznańskiego klubu w trzy godziny po uruchomieniu sprzedaży otwartej wykupili około trzy tysięcy biletów!

Ceny wejściówek na to spotkanie wahają się między 60 a 90 złotych. Za bilety na sektory za bramkami trzeba zapłacić właśnie 60 złotych (ulgowy 48), z kolei miejsce wzdłuż boiska kosztuje 90 złotych (ulgowy 72). Dzieci do lat 13. wejdą na stadion za 10 zł, a te w wieku 5 lat i młodsze mogą pojawić się na Inea Stadionie za darmo.

Zakupu biletu można dokonać za pośrednictwem strony www.bilety.lechpoznan.pl, w kasach stadionu przy ulicy Bułgarskiej, w punktach partnerskich Lecha (m.in. salony STS i saloniki Kolporter) oraz przez aplikację mobliną "Lech Bilety". Do zakupu nie potrzeba Karty Kibica - szczegóły, pytania i odpowiedzi TUTAJ .

Mecz Lecha Poznań z Legią Warszawa odbędzie 19 marca o godzinie 20.30.Więcej o:
Skomentuj:
Już połowa stadionu zajęta na mecz Lecha Poznań z Legią Warszawa. Szykuje się komplet na hicie ekstraklasy!
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX