Lech Poznań. Siniak Pawłowskiego i instrukcje z tabletu, czyli kulisy zwycięstwa Kolejorza z Cracovią

Lech Poznań po bardzo zaciętym spotkaniu pokonał w niedziele Cracovię 2:1. W kulisach tego spotkania przygotowanych przez klubową telewizję ?Kolejorza? m.in. ciężko kontuzjowany Szymon Pawłowski żartujący z sędzią Stefańskim.

W kulisach meczu zobaczymy też kolejną nowinkę techniczną, która znalazła swoje miejsce w piłce nożnej. Staroświeckie tablice wyparła elektronika - sztab szkoleniowy przekazywał wskazówki taktyczne wchodzącemu z ławki Abdulowi Tettehowi... na tablecie.

Na blisko 13-minutowym filmie widać też koszulki lechitów z wyrazem wsparcia dla kontuzjowanego Pawłowskiego. Ten mimo ciężkiego urazu nie tracił humoru i w przerwie mecz żartował z arbitrem prowadzącym spotkanie (ok. 7:40).