Piotr Rutkowski pojedzie na mecz z Górnikiem Zabrze pociągiem razem z kibicami Lecha Poznań. I obejrzy spotkanie z sektora gości

Wiceprezes Lecha Poznań Piotr Rutkowski na mecz z Górnikiem Zabrze pojedzie pociągiem razem z kibicami i obejrzy go z sektora gości. Początek spotkania w środę o godzinie 20.30. - Chcemy, by zarząd poczuł, czym jest Lech Poznań dla najwierniejszych kiboli - czytamy w oświadczeniu fanów Lecha.
Środowy wyjazd kibiców Lecha Poznań do Zabrza zapowiada się na przedsięwzięcie dużych rozmiarów. Na Śląsk wybiera się około tysiąca kibiców, którzy wyjadą z Poznania głównie specjalnymi pociągami. W jednym z nich zasiądzie... Piotr Rutkowski, wiceprezes Lecha Poznań. - W tym tygodniu SKLP (Stowarzyszenie Kibiców Lecha Poznań - red.) zaprosiło zarząd Lecha Poznań na wspólny z kibicami wyjazd na mecz Kolejorza z Górnikiem Zabrze. Obaj panowie wyrazili chęć udziału w nim. Prezes Lecha w przyszłym tygodniu będzie niedostępny, na miejscu jest jednak Piotr Rutkowski i to on pojedzie z nami po trzy punkty do Zabrza - czytamy w oświadczeniu kibiców.

W dodatku Piotr Rutkowski mecz z Górnikiem będzie oglądał z sektora gości. Ten wspólny wyjazd to jeden z elementów nowej strategii Lecha Poznań, która zakłada szerszy kontakt i dialog z kibicami klubu. - Wspólny wyjazd ma być okazją do rozmów z kibicami. Chcielibyśmy również, aby ludzie zarządzający klubem poczuli czym jest Lech Poznań dla najwierniejszych kiboli Kolejorza. Już w najbliższą środę będzie ku temu okazja - piszą kibice "Kolejorza".