Trener Zawiszy po sparingu: Szybka gra. Jestem zadowolony

- Gratuluję chłopakom zwycięstwa - powiedział po meczu z UD Los Barrios trener Zawiszy, Zbigniew Smółka. Bydgoszczanie wygrali 2:1.
Szkoleniowiec drużyny Zawiszy tak ocenia to spotkanie: - Jestem bardzo zadowolony z gry kontrolnej. Była szybka i agresywna. Jeśli jednak wypracowujemy sobie do przerwy cztery sytuacje, należy je wykorzystać i mecz ułożyć. Stwarzaliśmy sytuacje, utrzymywaliśmy się przy piłce. Można było już w pierwszej połowie wysoko prowadzić. Skuteczność jeszcze przyjdzie. Widać było elementy, nad którymi pracowaliśmy podczas zgrupowania. Gratuluję chłopakom zwycięstwa, bo na nie zasłużyli. Mamy tydzień do pierwszego meczu w lidze. Będzie jeszcze lepiej.

W sobotę Zawisza zagra ostatni sparing z Chojniczanką - początek o godz. 11.

Zdjęcie Adidas OCHRANIACZE PIŁKARSKIE ACE CLUB S90340 Zdjęcie Adidas Ochraniacze piłkarskie ACE Lite S90342 Zdjęcie Adidas Ochraniacze piłkarskie Ghost Club AH7767
Adidas OCHRANIACZE PIŁKARSK... Adidas Ochraniacze piłkarsk... Adidas Ochraniacze piłkarsk...
Porównaj ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info