Zagrają w kręgle, zwiedzą fabryki, itd. Znamy program "60 godzin z Falubazem"

Już w przyszłym tygodniu żużlowa Zielona Góra rozpocznie ostre przygotowania do nowego sezonu. 3 marca rozpocznie się akcja "60 godzin z Falubazem". Zawodnicy Ekantor.pl Falubazu podczas trzydniowego zgrupowania odwiedzą kilkanaście różnych miejsc. A 5 marca wieczorem zaprezentują się kibicom w hali CRS.
Od czwartku 3 marca, cała drużyna Ekantor.pl Falubazu weźmie udział w trzydniowym zgrupowaniu w Zielonej Górze. "60 godzin z Falubazem" to m.in. spotkania zawodników z kibicami, podsumowania akcji prowadzonych przez klub, a także rozrywka dla żużlowców. Ale najważniejszym punktem zgrupowania będzie oficjalna prezentacja zespołu, który na początku kwietnia rozpocznie zmagania w PGE Ekstralidze. Impreza odbędzie się w sobotę 5 marca w zielonogórskiej hali CRS. Ruszyła już sprzedaż wejściówek na prezentację. Bilety w cenie 5 zł można kupić w Sklepach Kibica, Punkcie Obsługi Kibica na stadionie i Biurze Podróży Odkrywca Falubaz Travel. Dochód ze sprzedaży przekazany zostanie na leczenie Marcina Mulawy, ucznia Liceum Ogólnokształcącego nr 4 w Zielonej Górze.

PROGRAM "60 GODZIN Z FALUBAZEM"

3 marca - godz. 9: zbiórka zawodników na stadionie przy ul. Wrocławskiej, godz. 10: finał konkursu plastycznego "Tylko Falubaz" w Miejskim Przedszkolu nr 22 w Zielonej Górze, godz. 12: konferencja prasowa i mecz piłkarski żużlowcy - UKP Falubaz, godz. 19: turniej w kręgle z udziałem żużlowców i zielonogórskich radnych Bowling Club;

4 marca - godz. 9: zbiórka zawodników na stadionie przy ul. Wrocławskiej, godz. 10: wizyta zespołu w Szkole Podstawowej oraz Gimnazjum w Drzonkowie, godz. 12: zwiedzanie firm Stelmet i Nordis, godz. 16: spotkanie ze zwycięzcą konkursu "WeAreFalubazFamily", godz. 19: gala podsumowująca sezon 2015 oraz inaugurująca sezon 2016 w Hotelu Ruben;

5 marca - godz. 9: sesja zdjęciowa promująca nową kolekcją gadżetów, godz. 14: spotkanie zespołu z Marszałek Województwa Lubuskiego Elżbietą Polak, godz. 18: oficjalna prezentacja drużyny w Centrum Rekreacyjno-Sportowym w Zielonej Górze.

FALUBAZ PO ZGRUPOWANIU. "TO BYŁ CHARAKTER ZABAWY" [ZDJĘCIA]

HAMPEL WCIĄŻ KULEJE. JESZCZE DŁUGO MOŻE MIEĆ TEN PROBLEM

PÓŁNAGIE PIĘKNOŚCI Z FALUBAZ GIRLS W SESJI DO KALENDARZA [WIDEO]

LIGA WYSTARTUJE 8 KWIETNIA. PIERWSZE DERBY 22 MAJA