Transfery. Aleksandar Kolev nie zostanie piłkarzem Śląska Wrocław

23-letni napastnik z Bułgarii Aleksandar Kolev nie podpisze kontraktu ze Śląskiem. Wrocławski klub nadal poszukuje napastnika.
Bułgar z drużyną Romualda Szukiełowicza trenował od poniedziałku. Przeszedł też szczegółowe badania medyczne, po których okazało się, że kilka miesięcy temu zawodnik leczył poważną kontuzję. Z kolei trener Śląska Romuald Szukiełowicz wielokrotnie powtarzał, że szuka piłkarzy, którzy będą gotowi do gry od zaraz. Jak udało nam się dowiedzieć, Bułgara w najbliższym czasie czeka jeszcze jeden poważny zabieg. Gotowy do gry będzie zatem za kilka tygodni. W związku z tym, wrocławski klub zrezygnował z 23-letniego napastnika. Niewykluczone jednak, że do 29 lutego, czyli do ostatniego dnia okna transferowego Śląsk zakontraktuje nowego napastnika.

Aleksandar Kolev ostatnio reprezentował barwy Botewa Płowdiw. W tym zespole rozegrał 32 spotkaniach, zaliczył pięć goli i dwie asysty. W przeszłości był zawodnikiem m.in. belgijskiego drugoligowca ASV Geel. Na koncie ma też występy w młodzieżowej reprezentacji Bułgarii. Na początku lutego rozwiązał kontrakt z zespołem z Płowdiw i został wolnym zawodnikiem.