Górnik Zabrze nawiązał współpracę. Bilety na mecze sprzedawane w salonikach prasowych

Górnik Zabrze podpisał umowę o współpracę z firmą Kolporter. Od środy bilety na mecze będą dostępne w 20 salonikach prasowych na terenie województwa śląskiego. Docelowo zostanie uruchomionych około 50 punktów sprzedaży.
Jesteś kibicem z Górnego Śląska? Dołącz do nas na Fejsie! >>

- Mamy spore doświadczenie w zakresie sprzedaży biletów na imprezy sportowe, współpracujemy w tym zakresie z różnymi klubami sportowymi, nie tylko piłkarskimi. Staramy się wybierać te, które są znanymi markami, mają znaczące osiągnięcia w swoich dyscyplinach. Górnik Zabrze to jeden z najważniejszych klubów w historii polskiego futbolu. 21 lutego zainaugurowała działalność Arena Zabrze - nowy stadion Górnika, uruchomiono nowy system sprzedaży biletów. Cieszymy się, że możemy dołączyć do partnerów biznesowych klubu w tak ważnym i przełomowym momencie - mówi Arkadiusz Parlicki z Biura Handlowego Kolportera.

Kolporter, w zakresie dystrybucji biletów, współpracuje już z Koroną Kielce, Jagiellonią Białystok, Arką Gdynia, Lechem Poznań, Lechią Gdańsk, Podbeskidziem Bielsko Biała, Stowarzyszeniem Trefl Pomorze i Stalą Gorzów.