Motor nie zwalnia tempa. Kolejna wygrana lublinian

Piłkarze Motoru rozegrali kolejny mecz kontrolny tym razem spotkali się w Radomiu z Bronią. Wygrali lublinianie 2:1. Był to czwarty sparing rozegrany przez żółto-biało-niebieskich tej zimy, i trzeci zwycięski.

Oba zespoły występują w tej samej klasie, z tym że w innych grupach. Motor jest liderem lubelsko-podkarpackiej, a radomianie plasują się na 11 pozycji w łódzko-mazowieckiej. W składzie lublinian zabrakło chorego Juliena Tadrowskiego i Krzysztofa Żukowskiego, który dostał wolne. Natomiast w bramce zadebiutował Paweł Socha. Trener Motoru Tomasz Złomańczuk wystawił w tym meczu dwie jedenastki.

Spotkanie miało dość wyrównany charakter, ale zespół Motoru był skuteczniejszy. Prowadzenie dla gospodarzy uzyskał w 25. min. Patryk Winsztal. Tuż przed przerwą Broń dostała bramkę do szatni, a jej autorem był Paweł Piątek. Wynik spotkania na 2:1 ustalił w 51. min. Marcin Michota.

Następny mecz towarzyski lublinianie rozegrają w środę - 24 lutego u siebie, a ich rywalem będzie Stal Mielec.

DYSKUTUJ Z NAMI O LUBELSKIM SPORCIE NA FACEBOOKU

Broń Radom 1 (1)

Motor Lublin 2 (1)

Bramki: Winsztal (25.) - Piątek (44.), Michota (51.). Broń: Młodziński - Wicik, Sala, Kominiak, Dobosz - Szyszka, Więcek, Sałek, Nowosielski, Bouchniba - Winsztal oraz Bojek, Kimura, Kupiec, Kumoch, Leśniewski, Prasek, Pryciak. Motor - I połowa: Socha - Falisiewicz, Komor, Maliszewski, Kowalczyk - Tymosiak, Król, Kamiński, Dykij - Myśliwiecki, Piątek.

Motor (II połowa): Zagórski - Prusinowski, Gieraga, Król (60. Dykij), Pioś - Mroczek, Bednara, Piekarski, Michota - Stachyra, Drozd.