Hummel ma nowy salon. Nasi sportowcy bardzo zadowoleni [ZDJĘCIA]

Piłkarze Korony i trener Marcin Brosz, siatkarze Effectora oraz piłkarki ręczne Korony Handball byli gośćmi otwarcia nowego salonu Hummela w Kielcach.
Duńska firma już od kilku lat jest sponsorem technicznych tych trzech klubów. Świętokrzyscy sportowcy są bardzo zadowoleni z tej marki. Wiele pochwał pod adresem Hummela powiedział również Marcin Brosz. - Cieszy fakt, że bardzo dużo młodych ludzi identyfikuje się z drużyną i ubiera w odzież z klubowym herbem - przyznał szkoleniowiec piłkarzy Korony.

- Od kiedy pamiętam grałyśmy w strojach Hummela. Bardzo fajnie, że teraz ta marka jest tak dostępna. A teraz pojawiło się sporo rzeczy z bardzo ciekawej kolekcji fashion i jestem pewna, że będę stałą klientką - dodała Agnieszka Małecka, rozgrywająca Korony Handball.

Nowy sklep Hummela to prawie 150 metrów kwadratowych powierzchni. Jest w nim bogata oferta odzieży sportowej oraz codziennego użytku. - Otwarcie nowego lokalu to kolejny krok w kierunku promowania Hummela w Polsce. Chcemy, żeby ta marka kojarzyła się nie tylko z piłką ręczną oraz sportem, ponieważ w naszym sklepie można się również dobrze ubrać na co dzień - mówi Mateusz Kuzia, pracownik sklepu Hummel.