Wisła wygrała. Testowany Białorusin strzelił gola

W kolejnym meczu kontrolnym piłkarze wicelidera II-ligi Wisły Puławy zmierzili się w Legionowie z występującą w tej samej klasie Legionovią. Wygrali puławianie 2:1.

W zespole puławskim wystąpił testowany napastnik z Białorusi Dmitrij Chlebosołow. Ten 25-letni zawodnik występował ostatnio w białoruskiej ekstraklasie, a konkretnie w FK Wietebsk. Chlebosołow, który ma za sobą występy w młodzieżowych reprezentacjach Białorusi pochodzi ze sportowej rodziny, bo jego ojciec Andriej też był piłkarzem i swego czasu bronił barw krakowskiej Wisły. W Legionowie Białorusin zagrał cały mecz i strzelił dla puławian drugiego gola. Pierwszego zdobył w 19. minucie Arkadiusz Maksymiuk. Honorową bramkę dla gospodarzy uzyskał w 46. minucie Łukasz Wolsztyński.