Radosław Osuch: Działacze Dynamo pod wrażeniem naszej gry

- Po meczu z Dynamo działacze z Moskwy nie kryli zaskoczenia naszą postawą. Nie wierzyli, że drużyna tak grająca, jak Zawisza występuje w polskiej I lidze - mówi Radosław Osuch, właściciel bydgoskiego klubu.
W poniedziałek przebywający na obozie w Hiszpanii nasi piłkarze zremisowali 1:1 z meczu sparingowym z Dynamem Moskwa. Rywale to zespół rosyjskiej Priemjer-Ligi. - Na ich tle zaprezentowaliśmy się bardzo dobrze. Początki przygotowań do rundy wiosennej były trudne, ale teraz forma jest rewelacyjna - dodaje Osuch. Właściciel Zawiszy bardzo dobrze ocenił przede wszystkim nowe nabytki zespołu. - Taki zawodnik, jak Gal Arel byłby gwiazdą w Legii, czy w Lechu. Rozmowy w sprawie jego pozyskania były trudne. On grał w klubach, które naprawdę płacą spore pieniądze. Ale na szczęście teraz jest u nas i to na pewno wielkie wzmocnienie. Podobnie, jak Jean-Yves M'voto, który prezentuje się świetnie. Ale nie tylko oni. Karol Danielak, czy Damian Michalik to też będą ważni piłkarze w drużynie. Już teraz widać, że zespół jest bardzo mocny - kontynuuje właściciel bydgoskiego klubu.

Przypomnijmy, że podczas obozu z Marbelli Zawisza rozegra jeszcze dwa sparingi. W czwartek (18.02) rywalem podopiecznych Zbigniewa Smółki będzie Amkar Perm, a dwa dni później nasi piłkarze zmierzą się z wiceliderem rosyjskiej ekstraklasy - FK Rostow.

Więcej o: