Kto dostał piłkarskiego Oskara?

W poniedziałek odbyła się Podlaska Gala Piłkarska - Podlaskie Orły. Wyróżnieni zostali najlepsi piłkarze w województwie podlaskim
BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

Podlaski Związek Piłki Nożnej wrócił do tradycji nagradzania najlepszych piłkarzy z naszego województwa. Wyboru najlepszych zawodników w województwie podlaskim dokonała kapituła, w której w skład weszli: Grzegorz Szerszenowicz, Artur Woroniecki, Ryszard Karalus, Jacek Bayer, Sławomir Kopczewski, Wiesław Jancewicz, Mirosław Mojsiuszko, Bogusław Nos.

Nagrody otrzymali

Piłka nożna kobiet: Marlena Kalisz (DTS Helios Białystok), Małgorzata Jezierska (DTS Helios Białystok), Karolina Sosna (MOSiR Bielsk Podlaski).

Futsal: Izabela Kwapiszewska (Kresowiak Siemiatycze), Adrian Citko (MOKS Słoneczny Stok Białystok), Jacek Stefanowicz (Elhurt-Elmet Helios Białystok).

Najlepszy junior: - Paweł Kaczmarczyk (Jagiellonia Białystok).

Najlepszy trener młodzieży: Tomasz Kulhawik (Jagiellonia Białystok).

Najlepszy zawodnik IV ligi: Karol Kosiński (Tur Bielsk Podlaski).

Najlepszy zawodnik III ligi: Rafał Maćkowski (ŁKS 1926 Łomża/Pogoń Siedlce).

11-stka III i IV ligi: Robert Kucharczyk (KS Michałowo) - Adam Radecki (Jagiellonia II Białystok), Marcin Arciszewski (Warmia Grajewo), Daniel Kacprzyk (ŁKS 1926 Łomża), Maciej Malinowski (ŁKS 1926 Łomża) - Tomasz Kosicki (KS Wasilków), Karol Styś (KS Wasilków), Karol Kosiński (Tur Bielsk Podlaski), Tomasz Dzierzgowski (Warmia Grajewo) - Michał Poduch (Olimpia Zambrów/Wissa Szczuczyn), Rafał Maćkowski (ŁKS 1926 Łomża/Pogoń Siedlce).

11-stka open: Bartłomiej Drągowski (Jagiellonia Białystok) - Jakub Bartkowski, Adrian Karankiewicz (obaj Wigry Suwałki), Sebastian Madera, Igors Tarasovs - Przemysław Frankowski, Taras Romanczuk, Rafał Grzyb, Karol Mackiewicz - Karol Świderski (wszyscy Jagiellonia Białystok), Dominik Lemanek (Olimpia Zambrów/MKS Ciechanów).

Najlepszy trener: Michał Probierz (Jagiellonia Białystok).

Najlepszy bramkarz: Bartłomiej Drągowski (Jagiellonia Białystok).

Najlepszy obrońca: Sebastian Madera (Jagiellonia Białystok).

Najlepszy pomocnik: Rafał Grzyb (Jagiellonia Białystok).

Najlepszy napastnik: Karol Świderski (Jagiellonia Białystok).