Lech Poznań - Termalica Nieciecza. Szymon Pawłowski: Nowy kontrakt i dwa gole? Te strzeliłem jeszcze na stary!

Szymon Pawłowski w meczu z Termalicą Nieciecza zdobył dwie bramki, a Lech wygrał 5:2. - To cieszy, że zaczynamy wiosnę od zwycięstwa - mówi skrzydłowy ?Kolejorza?.
Lech Poznań rozbił u siebie Termalikę Nieciecza 5:2 i choć wynik na to nie wskazuje, to na goście spisali się całkiem przyzwoicie na stadionie mistrza Polski. Zespół Piotra Mandrysza chciał grać w piłkę, a oba gola nie były dziełem przypadku. - Nieciecza postawiła wysokie warunki. Dobrze zaczęliśmy to spotkanie, bo strzeliliśmy najpierw jednego, a później drugiego gola. Szkoda tej bramki straconej przed przerwą, później zaczęliśmy źle drugą połowę i zrobiło się 2:2, a Termalica zaczęła naciskać, bo poczuła się pewnie. Na szczęście odpowiedzieliśmy kolejnymi bramkami. To cieszy, że zaczynamy wiosnę od zwycięstwa - kwituje Szymon Pawłowski.

Skrzydłowy Lecha zdobył dwie bramki, a obie po bardzo ładnych akcjach. Przy obu piękne asysty zaliczył Karol Linetty. - Dużo trenujemy takich akcji. Karol dał łącznie trzy asysty i gra ofensywna mogła się podobać. Mamy jeszcze wiele do poprawienia - zaznacza lechita.

Gdy jeden z dziennikarzy w żartach zasugerował, że dwa gole to efekt podpisania nowego kontraktu, do czego doszło w piątek, Pawłowski z uśmiechem odpowiedział: - Gole strzeliłem jeszcze na stary kontrakt, nowy mam od lipca! Obie strony chciały przedłużyć umowę, bo byliśmy zadowoleni z tej współpracy. Mam nadzieję, że razem z Lechem zdobędziemy razem kolejne trofea.