Minimalna wygrana Olimpii Zambrów

II-ligowi piłkarze Olimpii Zambrów wygrali w sobotę 1:0 w sparingu z III-ligowym ŁKS-em 1926 Łomża.

BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

Sobotni sparing był siódmym meczem kontrolnym drużyny z Zambrowa w okresie przygotowawczym. Czwartym, który zakończył się wygraną Olimpii. Jedyną bramkę w starciu z ŁKS-em zdobył w 62. minucie. Wojciech Dziemidowicz.

W barwach Olimpii zagrał m.in. Sebastian Janik. 26-letni pomocnik ostatnio występował w Okocimskim Brzesko.

Olimpia Zambrów - ŁKS Łomża 1:0 (0:0)

Strzelec bramki: Wojciech Dziemidowicz (62.).

Olimpia - I połowa: Bartosz Koncki - Karol Buzun, Łukasz Piłatowski, Mariusz Gogol, Wojciech Dziemidowicz - Michał Hryszko, Arkadiusz Mroczkowski, Michał Kuczałek, Robert Tunkiewicz, Sebastian Janik - Przemysław Jastrzębski. II połowa: Bartosz Koncki - Mariusz Dzienis, Łukasz Piłatowski, Mariusz Gogol, Wojciech Dziemidowicz - Michał Hryszko (70. Karol Buzun), Michał Kuczałek, Robert Tunkiewicz (80. Arkadiusz Mroczkowski), Sebastian Janik, Przemysław Jastrzębski - Mateusz Jastrzębski.