Podbeskidzie Bielsko-Biała ma nowego sponsora. Chcą większego budżetu!

STS - największa legalna firma bukmacherska w Polsce - nawiązał współpracę z Podbeskidziem Bielsko-Biała.
Facebook? » | A może Twitter? »


W ramach umowy sponsorskiej STS będzie posługiwał się tytułem "Oficjalnego bukmachera Podbeskidzia Bielsko-Biała", a materiały promujące firmę pojawią się podczas meczów na stadionie, na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych klubu. Bukmacher będzie prowadzić także akcje skierowane do kibiców Podbeskidzia. Porozumienie będzie obowiązywać do końca obecnego sezonu.

- STS wspiera cały polski sport. Sponsorujemy nie tylko reprezentację Polski w piłce nożnej, ale także liczne kluby w całym kraju. Podbeskidzie znajduje się teraz w gronie pięciu drużyn z samej Ekstraklasy, które są sponsorowane przez STS. Liczymy, że nasze wsparcie pomoże klubowi w spokojnym utrzymaniu w lidze - mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

- Cieszymy się, że dołączył do nas nowy partner oraz z tego, że jest to duża firma ogólnopolska. Takie jest nasze założenie, że klub musi otworzyć się na biznes, na partnerów, żeby budżet był coraz większy - podkreśla Tomasz Mikołajko, wiceprezes Podbeskidzia - Przed sobą mamy kilka miesięcy na wypracowanie formuły dalszej współpracy i mam nadzieję, że w czerwcu będziemy mogli podpisać kolejną umowę, na kolejne sezony i walczyć o coraz wyższe cele - dodaje.