Developres zagra w Łodzi. Z Budowlanymi

Piąty w tabeli ORLEN Ligi zespół Budowlanych Łódź będzie najbliższym rywalem siatkarek Developresu SkyRes Rzeszów. Mecz w Łodzi rozpocznie się w poniedziałek o godz. 18.

Chcesz wiedzieć wszystko o Developresie Rzeszów? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL- W Łodzi zagramy z pełnym zaangażowanie i wiarą w dobry wynik - zapowiada Ewa Śliwińska, przyjmująca Developresu SkyRes Rzeszów.

Podopieczne trenera Jacka Skroka na razie nie mogą być z siebie zadowolone. Z 16 spotkań przegrały aż 14 i z zaledwie czterema punktami rzeszowianki zajmują ostatnie miejsce w tabeli ORLEN Ligi. Developres nie zdołał jeszcze zdobyć kompletu punktów. Zwycięstwa nie zasmakował od 21 listopada. Wówczas po pięciosetowym pojedynku pokonał KSZO Ostrowiec Świetokrzyski. - Trenujemy ciężko, ale nasza praca nie przekłada się na wynik. Przegrałyśmy już bardzo dużo spotkań, o wiele za dużo, ale to nie znaczy, że w poniedziałek łatwo oddamy mecz. Mam nadzieję, że nasze zaangażowanie i praca, jaką wkładamy na treningach w końcu pozwoli nam zapunktować - dodaje Śliwińska.