Jesteś fanem futbolu amerykańskiego? Musisz tu być!

W niedzielę odbędzie się jedna z największych imprez sportowych na świecie: Super Bowl czyli finał największej ligi futbolu amerykańskiego NFL. Również w Opolu fani tej dyscypliny będą mogli wspólnie śledzić to wydarzenie.
Unia Sportów Amerykańskich, w skład której wchodzą opolskie kluby Wizards, AZS Vixens oraz Tomahawks Lacrosse, zaprasza do Kubatury na Super Bowl Night. Start o godz. 21, a głównym punktem programu będzie transmisja meczu Denver Broncos - Carolina Panthers.

Zaplanowano także koncert opolskiego zespołu Dźwięki Kolorów Retro, który oprócz własnego repertuaru zagra kilka utworów zespołu Coldplay. Dodatkowo przed meczem odbędzie się panel dyskusyjny podzielony na trzy bloki tematyczne.

Pierwszy dotyczy Polskiej Ligii Futbolu Amerykańskiego i Reprezentacji Polski, drugi o prowadzeniu treningów i motywacji zawodników w futbolu oraz analizy najlepszych zagrań ofensywnych zespołów grających w finale Super Bowl. Ostatni blok poprowadzi Jakub Samel - członek kadry trenerskiej linii ofensywnej reprezentacji Polski, a także członek kadry trenerskiej wicemistrzów kraju: Panthers Wrocław.

Będzie to jedna z niewielu okazji by dowiedzieć się co słychać u naszej kadry oraz jak Pantery przygotowują się do Ligii Mistrzów.

Magię tego sportu będzie można odczuć podczas całego wieczoru. Każdy z gości będzie mógł zrobić sobie zdjęcie w pełnym stroju futbolisty, a także wziąć udział w konkursie z nagrodami. Więcej informacji TUTAJ.