Już dziś wielki finał plebiscytu sportowego. Czyja gwiazda zaświeci najmocniej ?

Już tylko godziny dzielą nas od rozstrzygnięcia 64. plebiscytu "Świętokrzyskie Gwiazdy Sportu". Laureatów poznamy podczas uroczystej gali w Targach Kielce.
Otrzymaliśmy od Państwa blisko 10 tysięcy kuponów i 8 tysięcy SMS-ów. Stanowiło to 70 procent głosów, pozostałe 30 procent należało do kapituły złożonej ze świętokrzyskich dziennikarzy sportowych. Już teraz możemy zdradzić, że w dziesiątce najpopularniejszych sportowców znaleźli się przedstawiciele pięciu dyscyplin, sportów drużynowych i indywidualnych. Dodatkowo wybraliśmy Drużynę Roku, Sportowca Niepełnosprawnego, Ambasadora i Zasłużonego dla Świętokrzyskiego Sportu oraz trzech Talentów.

Bezpośrednią transmisję (początek o godzinie 19) z gali przeprowadzi TVP Kielce i Radio Kielce. Na kielce.gazeta.pl i kielce.sport.pl przez cały weekend komentarze laureatów, materiały wideo i mnóstwo zdjęć.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku triumfatorami naszego plebiscytu zostali Sandra Drabik i Tałant Dujszebajew. Czy identycznie będzie w roku bieżącym? Przekonamy się w piątkowy wieczór.