Ruch Chorzów. Niebiescy przejdą na turecką stronę?

KORESPONDENCJA Z CYPRU. Niedziela to dla piłkarzy z Cichej dzień wytchnienia. Zespół wykorzystał wolne popołudnie na wycieczkę do centrum Nikozji.


Po dwóch pracowitych dniach, gdy chorzowianie zagrali kolejno z Tomem Tomsk (1:0) i Astrą Giurgiu (0:0). - Piłkarze zagrali w tych sparingach w różnym wymiarze czasu, niektórzy nawet po 120 minut. Wysiłek był rozłożony na dwa dni, ale przeciwnicy, zwłaszcza ten sobotni, był z bardzo wysokiej półki i gra kosztowała sporo sił. Dlatego niedziela będzie luźniejsza, nastawiona na regenerację - mówi Leszek Dyja, trener przygotowania fizycznego Ruchu.

Zespół jest zakwaterowany w ośrodku położonym na obrzeżach Nikozji. W niedzielę Ruch wybrał się więc do starego miasta, w którym znajduje się granica z turecką częścią Cypru.

- Wszyscy ciągle jesteśmy skupieni na pracy. Wyjście to też element regeneracji, chwila oderwania się od tej pracy, która nie jest lekka - podkreśla Dyja.

Zdjęcie Lanki MIZUNO MORELIA NEO 12KP 27009 Zdjęcie Lanki Mizuno Morelia NEO MD 12KP37027 Zdjęcie Lanki Mizuno Morelia Neo MD 12KP37029
Lanki MIZUNO MORELIA NEO 12... Lanki Mizuno Morelia NEO MD... Lanki Mizuno Morelia Neo MD...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info