Jacek Skrok, trener Developresu SkyRes Rzeszów: Czeka nas spotkanie z prezesem

Nie tak mecz z Legionovią Legionowo wyobrażał sobie zespół Developresu SkyRes Rzeszów. Miało być pierwsze zwycięstwo za trzy punkty w tym sezonie. Był jednak porażka. I to w słabym stylu z przedostatnią, borykającą się z problemami finansowymi drużyną ORLEN Ligi.

Chcesz wiedzieć wszystko o Developresie Rzeszów? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLW meczu outsiderów ORLEN Ligi Developres SkyRes Rzeszów musiał uznać wyższość Legionovii Legionowo. W Rzeszowie gospodynie stawiane były w roli faworyta, ale nie udźwignęły presji. Popełniły za dużo błędu, słabo przyjmowały i w efekcie przegrały w trzech setach 24:26, 23:25 i 24:26. W każdej z odsłon zabrakło rzeszowiankom chłodnej głowy w końcówce. W pierwszej partii Developres nie wykorzystał piłki setowej. W drugiej przy stanie po 20 pozwolił odskoczyć rywalkom na trzy punkty. Czarę goryczy przelała trzecia partia, w której rzeszowski zespół prowadził już 17:9 i dał sobie wydrzeć pewne wydawałoby się zwycięstwo. - Z dwóch zespołów grających pod presją lepiej egzamin zdała Legionovia. Rywal w trudnych momentach potrafił się pozbierać, a my znów pokazaliśmy, że żadne prowadzenie nie jest bezpieczne. Niby mamy atuty, ale w najtrudniejszych momentach nie potrafimy ich pokazać. Nie wytrzymaliśmy presji i przegraliśmy na własne życzenie - powiedział po meczu Jacek Skrok, trener Developresu.

Szkoleniowiec i zawodniczki nie byli zadowoleni z wyniku. Podobnie jak wiceprezes klubu, Wiesław Kozieł. Tuż po meczu podszedł on do zespołu i w mocnych słowach wyraził swoje niezadowolenie. Wiadomo też, że w nadchodzącym tygodniu drużynę czeka kolejna rozmowa z władzami klubu. - Czeka nas spotkanie z prezesem. Jedno na gorąco już było po meczu. Dziewczyny zdają sprawę z tego co się stało - dodał trener Developresu.Zdjęcie Adidas Buty do siatkówki Energy Boost M B34146 Zdjęcie Interplastic Chwytak piłki siatkarski do nauki ataku Zdjęcie Ochraniacze siatkarskie na kolana junior Spartan
Adidas Buty do siatkówki En... Interplastic Chwytak piłki ... Ochraniacze siatkarskie na ...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info