Artjoms Rudnevs potrzebował dwóch minut, by strzelić gola w Bundeslidze! To jego pierwsza bramka od ponad roku

Artjoms Rudnevs zaledwie dwie minuty po wejściu na boisko strzelił gola dla Hamburga w meczu przeciwko VfB Stuttgart. To jego pierwsza bramka w Bundeslidze od listopada 2014 roku.
Jeszcze ponad miesiąc temu wiele pisało się o tym, że Artjoms Rudnevs wróci podczas zimowego okienka transferowego do Lecha Poznań. Łotysz od wielu miesięcy nie grał w pierwszej drużynie zespołu z Hamburga, miał problemy osobiste. Wydawało się, że powrót do Poznania będzie idealną okazją do odbudowy formy. Rudnevs został jednak w HSV, pojechał na obóz przygotowawczy do Turcji i prezentował się tam naprawdę nieźle.

Efektem jego postawy była szansa występu w meczu ligowym przeciwko VfB Stuttgart, w którym broni Przemysław Tytoń. Rudnevs wszedł na boisko w 73. minucie i już niespełna 120 sekund później wpisał się na listę strzelców. Były piłkarz Lecha ruszył do dośrodkowania z lewej strony i efektownym uderzeniem głową nie dał szans Tytoniowi na skuteczną interwencję. Była to bramka wyrównująca, bo wcześniej samobójcze trafienie zaliczył Aaron Hunt z HSV. Na dwie minuty przed końcem zwycięskiego gola dla Stuttgartu strzelił wypożyczony z Dynama Kijów Artem Kravets.

Pierwszy gol Rudnevsa w Bundeslidze od listopada 2014 roku:

Zdjęcie Lanki NIKE HYPERVENOM PHATAL FG 599075-303 Zdjęcie Lanki NIKE HYPERVENOM PHELON FG 599730 700 Zdjęcie Lanki Nike Performance HYPERVENOM PHELON II FG 807515
Lanki NIKE HYPERVENOM PHATA... Lanki NIKE HYPERVENOM PHELO... Lanki Nike Performance HYPE...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info