Piłkarze ręczni Uniwerku już raz ograli Anilanę. Jak będzie w rewanżu?

W sobotę 6 lutego szczypiorniści Uniwersytetu Radom wznowią zmagania o drugoligowe punkty. Radomianie wystąpią w roli gospodarza zawodów, a ich rywalem będzie Politechnika Anilana Łódź
Podopieczni trenera Mariusza Greli nie ukrywali przed rozpoczęciem rozgrywek 2015/2016, że chcą się włączyć do walki o czołowe miejsca w II lidze. Dotychczas jest nieźle, bo na półmetku rozgrywek Uniwerek z dorobkiem 19 punktów plasuje się na szóstym miejscu (w lidze występuje 14 zespołów). Tymczasem ich najbliższy rywal jest czwarty i ma o jeden punkcik więcej od radomian.

Kibice radomskiego szczypiorniaka wierzą, że ich ulubieńcy powtórzą wynik z inauguracji sezonu. Przypomnijmy, że we wrześniu ubiegłego roku radomianie pokonali łodzian w ich hali 35:30. Rewanżowe spotkanie, otwierające II rundę odbędzie się w hali Uniwersytetu przy ul. Chrobrego w sobotę 6 lutego. Początek rywalizacji o godz. 18. Wstęp jest bezpłatny.

W innych meczach: AZS UW Warszawa - Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka, Pabiks Pabianice - Trójka Ostrołęka, ChKS Łódź - Czarni Regimin, Włókniarz Konstantynów Łódzki - MKS Wieluń, AZS AWF Biała Podlaska - Mazur Sierpc, AZS UMCS Lublin - AZS AWF Warszawa.