Trener 2015. Historyczne wyniki

Michał Probierz oraz Piotr Poskrobko są nominowani do tytułu najlepszego trenera w grach zespołowych w XX Rankingu Podlaskiej Rady Olimpijskiej. Obaj szkoleniowcy w 2015 roku zanotowali historyczne wyniki ze swymi drużynami.
BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

Michał Probierz w Jagiellonii pracuje już po raz drugi. Za pierwszym razem prowadzona przez niego drużyna po raz pierwszy w historii zdobyła Puchar Polski. W ubiegłym sezonie po raz pierwszy z kolei wywalczyła medale mistrzostw Polski. Białostoczanie zajęli trzecie miejsce w ekstraklasie. Dzięki czemu kolejny raz zagrali też w kwalifikacjach Ligi Europy. Obecny sezon piłkarze z Białegostoku rozpoczęli słabiej, ale szkoleniowiec znalazł w końcu sposób na wyjście z kryzysu i Jagiellonia zimową przerwę w rozgrywkach spędza w górnej części tabeli ekstraklasy.

Z kolei siatkarze Ślepska Suwałki w poprzednim sezonie pod wodzą Piotra Poskrobko niemal do końca liczył się w grze o wygranie rywalizacji w I lidze. Ostatecznie siatkarska drużyna uplasowała się na trzeciej pozycji. Było to najwyższe miejsce w historii występów Ślepska w I lidze. Po zakończonych rozgrywkach Poskrobko nie kontynuował współpracy z drużyną z Suwałk. Obecnie jest on drugim trenerem występującego w PlusLidze Indykpolu AZS Olsztyn.

Wyniki XX Rankingu Podlaskiej Rady Olimpijskiej zostaną ogłoszone 30 stycznia na gali połączonej z balem sportu.