GKS Tychy. Adam Varadi znowu trafił. Strzelali także inni testowani

GKS Tychy rozegrał w sobotę na bocznym boisku Stadionu Miejskiego dwa sparingi z trzecioligowcami.

Kiedy GKS Tychy wróci na zaplecze ekstraklasy? Podyskutuj na Facebooku >>

W pierwszym, w którym rywalem tyszan był BKS Stal Bielsko-Biała, padł tylko jeden gol, a jego autorem był testowany Adam Varadi. Wcześniej Czech trafił też w sparingu z Garbarnią Kraków.

W drugim meczu kontrolnym GKS zremisował 2:2 z Bronią Radom. Bramki dla śląskiego drugoligowca strzelało dwóch innych sprawdzanych zawodników: pierwszą 24-letni obrońca Kamil Juraszek (ostatnio Lechia Dzierżoniów), a drugą 23-letni Artur Pląskowski (jesienią Nadwiślan Góra).

GKS Tychy - BKS Stal Bielsko-Biała 1:0 (1:0)

Bramka: 1:0 Varadi (17.)

GKS Tychy: (I połowa) Florek - Mańka, Duben, Gancarczyk, Mączyński - Rutkowski, Hirskyj, Zganiacz, Siedlarz, Wodecki - Varadi; (II połowa) Florek - Mańka, Dubeń, Kiwior, Górkiewicz - Grzybek, Bukowiec, Glanowski, Siedlarz, Radzewicz - Grzeszczyk.

GKS Tychy - Broń Radom 2:2 (1:0)

Bramki: 1:0 Juraszek (36.), 1:1 Czarnecki (52.), 1:2 Dziubek (70.), 2:2 Pląskowski (88. karny)

GKS Tychy: (I połowa) Igaz - Łęszczak, Drabik, Juraszek, Grzybek - Błanik, Szumilas, Arian, Duda, Goldberg - Kraut; (II połowa) Krzczuk - Łęszczak (65. Holewa), Pryszcz, Juraszek, Grzybek (65. Matusz), Majewski, Biskup, Arian, Dymowski, Goldberg (65. Augustyniak) - Pląskowski.