Sport.pl

Ruch Chorzów. Łukasz Hanzel dostanie na Cichej wsparcie od rodziny

Doświadczony piłkarz związał się z niebieskimi dwuletnim kontraktem.
ŚLĄSK.SPORT.PL w mocno nieoficjalnej wersji. Dołącz do nas na Facebooku >>

29-letni pomocnik grał dotąd w lidze w barwach Zagłębia Lubin i Piast Gliwice (łącznie 152 meczów). Ostatnio występował jednak w pierwszej lidze.

- Pół roku nie było mnie na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce, bo w tym czasie grałem w Wigrach. Chciałbym więc podziękować przy okazji chłopakom z drużyny i prezesom z Suwałk za to, że mogłem tam występować. Czas rozpocząć nowy rozdział w życiu. Mam nadzieję, że w Ruchu całym zespołem będziemy dobrze grać i osiągać jak najlepsze wyniki - mówi zawodnik.

Hanzel cieszy się na współpracę z Waldemarem Fornalikiem. - Drużyny prowadzone przez tego trenera zawsze dobrze grały w piłkę. Druga sprawa to fakt, że pochodzę z regionu. Urodziłem się w Cieszynie, wychowałem w Pogórzu na Śląsku Cieszyńskim. Cieszę się, że będę bliżej domu - mówi Hanzel.

Piłkarz jeszcze nie wie, z jakim numerem będzie grał w niebieskiej koszulce. - Nie mam jakiś ulubionych liczb, muszę się nad tym zastanowić. Może mój syn mi wybierze? Na pewno będę go zabierał na mecze. Tym bardziej, że moja żona jest z Chorzowa. Jest tu rodzina, która na pewno będzie mnie wspierać i jak będzie tylko okazja, to będą odwiedzać stadion - zaznacza.

ŚLĄSK.SPORT.PL na Twitterze. Obserwuj już teraz >>

Który klub zdobędzie wiosną najmniej punktów?
Więcej o: