Stal Rzeszów przetestuje dwóch zawodników w sparingu

W sobotę zespół Stali Rzeszów zagra pierwszy tej zimy mecz kontrolny. W sparingu z Pogonią Staszów mają pojawić się testowani zawodnicy.

Chcesz wiedzieć wszystko o Stali Rzeszów? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLSparing Stali Rzeszów z Pogonią Staszów rozpocznie się o godz. 12. Podczas meczu trener biało-niebieskich ma przyglądać się grze testowanym zawodnikom. Wystąpić mają boczny obrońca i środkowy pomocnik. Nazwisk szkoleniowiec zdradzić nie chciał. Obaj mają za sobą debiut w II lidze, ostatnio jednak grali w szczebel niżej. - Chcemy pozyskać dwóch, trzech nowych zawodników. Szukamy przede wszystkim bocznego obrońcy - przyznał trener Stali.

Boczny obrońca jest priorytetem po tym, jak z gry w Stali zrezygnował Konrad Hus. Zawodnik postanowił więcej czasu poświęcić nauce i pracy i może mieć problemy, by łączyć obie te rzeczy z grą w piłkę. - Dobrze, że wrócił do nas Peter Suswam. Liczę, że zostanie u nas na wiosnę - dodaje trener Wołowiec, który w sobotę nie będzie mógł skorzystać w sparingu z Łukasza Szczoczarza i Macieja Maślanego. Pierwszy z nich przebywa za granicą. Drugi po zabiegu pauzował będzie przez co najmniej dwa tygodnie.

Piłkarze Stali Rzeszów będą grać w Boguchwale? Bo jest taniej