Transfery. Tomi Juric, napastnik z Australii, miał trafić do Lecha Poznań, ale Kolejorz zrezygnował

PRZEGLĄD PRASY. Tomi Juric, australijski napastnik Rody Kerkrady, był tej zimy kandydatem do gry w Lechu Poznań. Poznański klub zrezygnował jednak z transferu, gdy Australijczyk nabawił się kontuzji kolana - pisze ?Przegląd Sportowy?. Kolejorz nie sprowadził dotąd nowego napastnika
- Zdajemy sobie sprawę z tego, że nowy napastnik jest potrzebny, ale nie ściągniemy nikogo tylko po to, żeby jakiegoś mieć. Ściągniemy takiego, który nam pasuje i żadnego innego - mówił w rozmowie z "Gazetą Wyborczą" wiceprezes Lecha Poznań Piotr Rutkowski.Rozmowę i fragment o napastniku można przeczytać tutaj . Lech prowadził negocjacje z kilkoma zawodnikami, jednym z nich był Australijczyk Tomi Juric.

To zawodnik, który ma 24 lata i pochodzi z Nowej Południowej Walii. Urodził się w chorwackiej diasporze w Australii, więc jako młody chłopak grywał w Europie w klubach chorwackich, a następnie w Adelajda United i Western Sydney Wanderers. To z tych australijskich klubów przeniósł się do Rody Kerkrade w Holandii, której piłkarzem był od lata 2015 roku. W 12 meczach strzelił aż siedem goli. Podczas zgrupowania w Portugalii nabawił się jednak kontuzji kolana i w tej chwili się leczy. Nie może grać.

Jak podaje "PS", Lech Poznań interesował się tym graczem, podobnie jak Legia Warszawa i Śląsk Wrocław. Z Legią prowadził nawet latem rozmowy, ale nie dogadał się z nią finansowo. Wobec kontuzji Australijczyka, zrezygnował z zainteresowania. Temat może wrócić latem.

więcej tu

Zdjęcie Lanki Nike Magista Opus FG 649230 Zdjęcie Lanki Nike Performance HYPERVENOM PHATAL II FG 749893 Zdjęcie Lanki Nike Performance MAGISTA ONDA FG 651543
Lanki Nike Magista Opus FG ... Lanki Nike Performance HYPE... Lanki Nike Performance MAGI...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info