Rosa wprowadza biletową promocję. Taniej na pucharowe starcia

Już w poniedziałek w kasach MOSiR-u będzie można zakupić bilety na dwa ostatnie pojedynki FIBA Europe Cup, które odbędą się w Radomiu. Kibic, który zdecyduje się na zakup wejściówek, zapłaci za bilet 50 procent dotychczasowej wartości.
Jak informuje oficjalna strona klubu w poniedziałek 25 stycznia w godzinach od 17 do 20, będzie miała miejsce przedostatnia przedsprzedaż biletów, jak i karnetów w kasach MOSiR-u. Wprawdzie radomianie już nie mają szans na awans do kolejnej fazy FIBA Europe Cup, ale do rozegrania podopiecznym Wojciecha Kamińskiego pozostały jeszcze dwa niezwykle atrakcyjnie się zapowiadające pojedynki. Już 27 stycznia radomianie podejmą Szwedzki Sodertalje Kings, a 3 lutego zmierzą się z Fraport Skyliners Frankfurt.

Każdy z kibiców, kto zdecyduje się na zakup dwóch wejściówek na te spotkania, zapłaci za bilety 50 procent dotychczasowej ceny.

Ponadto działacze Rosy zdecydowali o przedłużeniu oferty wyprzedażowej na karnety (-50% do odwołania), oraz wprowadzili promocyjną wyprzedaż biletów nabywanych w przedsprzedażach stacjonarnych w pakiecie na mecze Tauron Basket Ligi.