Pogoń jednak zagra w środę z Błękitnymi. W Szczecinie

Sytuacja we wtorek zmieniała się jak w kalejdoskopie. Najpierw odwołano zaplanowany na środę sparing Pogoni z Błękitnymi, a potem oba kluby poinformowały, że do starcia jednak dojdzie.
- Istnieje szansa, że mecz z Błękitnymi Stargard zaplanowany wstępnie na środę (g. 16.00) w Pobierowie, później odwołany ze względu na stan boisk, ostatecznie dojdzie do skutku - informuje w oficjalnym komunikacie Pogoń Szczecin.

Jeśli uda się na czas przygotować płytę w Szczecinie, to spotkanie zostanie rozegrane na boisku przy ulicy Pomarańczowej. Godzina rozpoczęcia nie ulegnie zmianie.

Obu ekipom bardzo zależało na rozegraniu sparingu. Pogoń chciała w końcu zmierzyć się z mocnym rywalem w normalnych warunkach, a stargardzianie pojedynki z Dumą Pomorza zawsze traktują bardzo prestiżowo, niemal jak mecze ligowe.

- A jednak się udało - cieszy się Czesław Michniewicz, trener Pogoni. - Jutro o 16:00 przy Pomarańczowej gramy z Błękitnymi.

Wstęp na mecz jest wolny. Kolejny sparing Portowcy także rozegrają przy Pomarańczowej. W sobotę o 11:00 zagrają z Kotwicą Kołobrzeg, a potem wylecą na zgrupowanie do Turcji.