"Tygodnik Żużlowy" nominował Grand Prix do "Imprezy Roku"

Speedway Grand Prix w Toruniu nominowane do prestiżowej nagrody Tygodnika Żużlowego w kategorii Międzynarodowa Impreza Roku. Głosować można do 23 stycznia 2016 r.
W Plebiscycie Tygodnika Żużlowego 2015 FST GRUPA BROKERSKA TORUŃ FIM SPEEDWAY GRAND PRIX OF POLAND zostało nominowane do tytułu Międzynarodowej Imprezy Roku (kategoria 17).

W plebiscycie głosować można na dwa sposoby:

* wysyłając listem tradycyjnym swoje typy na adres redakcji Tygodnika Żużlowego,

* korzystając z formularzy głosowania

We wszystkich kategoriach, z wyjątkiem kategorii nr 1 - 10 Najpopularniejszych Żużlowców, głosować można tylko na jedną nominowaną osobę/wydarzenie. Każdy oddany głos to jeden punkt plebiscytowy. W kategorii Najpopularniejsi Żużlowcy, w której głosować można na 10 faworytów, pierwszy zawodnik otrzymuje 10 punktów plebiscytowych, drugi 9 punktów, itd.

Aby głosowanie było ważne, trzeba zatwierdzić oddane głosy poprzez kliknięcie w link, który zostanie wysłany na adres mailowy głosującego.

Nie trzeba brać udziału w głosowaniu we wszystkich kategoriach. Należy jednak pamiętać, że z jednego adresu mailowego można głosować tylko raz. W ubiegłorocznym plebiscycie Tygodnika Żużlowego Grand Prix Polski w Toruniu zdobyło tytuł międzynarodowej imprezy roku.