Górnik Zabrze. Rozpoczynają współpracę z Łukaszem Podolskim! "Dałem słowo, że tu zagram"

Górnik Zabrze namówił Łukasza Podolskiego, aktualnego mistrza świata, do nawiązania współpracy marketingowej.


Przedstawiciele Górnika i kibiców zabrzańskiego klubu spotkali się w Kolonii z Łukaszem Podolskim. Wszystko dlatego, że zawodnik Galatasaray Stambuł zdecydował się nawiązać z Górnikiem współpracę marketingową. - Fajnie, że się spotkaliśmy, bo plany są bardzo ciekawe. Zobaczymy, co z nich wyniknie. Najważniejsze, ze każdy wie, co ma robić - mówi aktualny mistrz świata w barwach reprezentacji Niemiec.

Brzmi dość tajemniczo, bo ani klub, ani Podolski nie chcą jeszcze zdradzać szczegółów swoich rozmów. Prawdopodobnie chodzi jednak m.in. o komercyjne wykorzystanie nowego stadionu w Zabrzu, rozwój Akademii Piłkarskiej Górnika Zabrze i współpracę ze Strassenkicker - marką odzieżową, której właścicielem jest "Poldi".

Przypomnijmy, że reprezentant Niemiec jest zadeklarowanym kibicem Górnika. Wiele razy mówił nawet, że kiedyś chciałby przenieść się na Roosevelta. - Przede mną jeszcze 2,5 roku gry w Stambule. Ś.P. Krzysiowi Majowi, wiceprezesowi klubu, dałem jednak słowo, że zagram w Górniku. To moje marzenie - podkreśla.