Sport.pl

Kup bilet na sobotni mecz Cerradu Czarnych. Rywalem Cuprum Lubin

Dopiero co ucichły echa środowego meczu radomian w PlusLidze z Jastrzębskim Węglem na wyjeździe, a już w sobotę 16 Cerrad Czarnych czeka pojedynek we własnej hali. Podopieczni trenera Raula Lozano podejmą Cuprum Lubin
Od wtorku trwa już sprzedaż kart wstępu na sobotni mecz za pośrednictwem serwisu www.kupbilet.mosirradom.pl. Bilety dostępne są w sektorach E, G i X. - Aby uniknąć błędów, wcześniej zachęcamy do zapoznania się z instrukcją zakładania konta i zakupu wejściówek on-line - głosi komunikat radomskiego klubu.

Fani, którzy nie mają możliwości nabycia biletów za pośrednictwem internetu, szansę zakupu tradycyjnie otrzymają w dniu meczu. W sobotę kasy hali MOSiR -u przy ul. Narutowicza czynne będą od godz. 18. Początek spotkania zaplanowano dwie godziny później. Cena biletów pozostaje bez zmian. Normalny na mecze z udziałem zespołu Cerrad Czarnych kosztuje 30 złotych. Połowę tej kwoty wydać trzeba na wejściówkę ulgową. Do jej zakupu uprawnieni są uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich oraz studenci do 26 roku posiadający aktualną legitymacją. Dostępne będą też bilety na miejsca stojące, które wyceniono na 10 złotych.Więcej o: